KJB6T23F53SB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F53SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB6T23F53SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F53SB
Tau Wae KJB6T23F53SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4332 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F53SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 53
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -