KJB6T23F21PB
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T23F21PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB6T23F21PB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T23F21PB
Tau Wae KJB6T23F21PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1402 pcs Pepa Raraunga KJB6T23F21PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23F21PN
KJB6T23F21PN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1584 pcs
Tikiake: KJB6T23F21PN.pdf
RFQ
KJB6T23F21JC
KJB6T23F21JC
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 21POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 1067 pcs
Tikiake: KJB6T23F21JC.pdf
RFQ
KJB6T23F21PBL
KJB6T23F21PBL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 21POS CABLE PIN