KJB6T21W41SDL
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21W41SDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: KJB6T21W41SDL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21W41SDL
Tau Wae KJB6T21W41SDL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6038 pcs Pepa Raraunga KJB6T21W41SDL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-41
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium over Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB6T23F21AB
KJB6T23F21AB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1563 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB6T21W41SEL
KJB6T21W41SEL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 4077 pcs
Tikiake: KJB6T21W41SEL.pdf
RFQ
KJB6T21W41SD
KJB6T21W41SD
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP