KJB6T21M41SB
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21M41SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21M41SB
Tau Wae KJB6T21M41SB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4974 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -