KJB6T21M41HB
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T21M41HB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T21M41HB
Tau Wae KJB6T21M41HB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1104 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold