KJB6T19W32SCL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T19W32SCL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 32POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: KJB6T19W32SCL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T19W32SCL
Tau Wae KJB6T19W32SCL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 32POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1822 pcs Pepa Raraunga KJB6T19W32SCL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB6T19W32SCL
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 32POS CABLE SKT
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.500" (38.10mm)