KJB6T17F26HE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T17F26HE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS CABLE PIN
Ngā Rauemi: 1.KJB6T17F26HE.pdf2.KJB6T17F26HE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T17F26HE
Tau Wae KJB6T17F26HE Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS CABLE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4261 pcs Pepa Raraunga 1.KJB6T17F26HE.pdf2.KJB6T17F26HE.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KJB6T17F26HE Kua whakaratohia te Taimana Nui 17-26
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS CABLE PIN Whakatauranga onamata -