KJB6T15W19SDL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15W19SDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: KJB6T15W19SDL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15W19SDL
Tau Wae KJB6T15W19SDL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4388 pcs Pepa Raraunga KJB6T15W19SDL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB6T15W19SDL Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19
Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel Kei roto -
Ngā āhuatanga Coupling Nut Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 19POS CABLE SKT I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.266" (32.16mm) Ko te Hononga Nuturu Cadmium over Electroless Nickel