KJB6T15J19SN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15J19SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: KJB6T15J19SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15J19SN
Tau Wae KJB6T15J19SN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4993 pcs Pepa Raraunga KJB6T15J19SN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Composite, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Waehanga Kaihanga KJB6T15J19SN Kua whakaratohia te Taimana Nui 15-19
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 19POS CABLE SKT Whakatauranga onamata -