KJB6T15F19HE
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15F19HE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15F19HE
Tau Wae KJB6T15F19HE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4935 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -