KJB6T15F19AN
Hua Hua
Tau Wae: KJB6T15F19AN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB6T15F19AN
Tau Wae KJB6T15F19AN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4569 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa KJB Packaging Bulk
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Plastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.266" (32.16mm) Momo Hoapā Crimp