KJB0T25W61SE
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25W61SE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25W61SE
Tau Wae KJB0T25W61SE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4133 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T9F35AC
KJB0T9F35AC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT
I roto i te taonga: 4612 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T9F35AA
KJB0T9F35AA
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 3617 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T25W61SEL
KJB0T25W61SEL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT