KJB0T25F61HN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T25F61HN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 61POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: 1.KJB0T25F61HN.pdf2.KJB0T25F61HN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T25F61HN
Tau Wae KJB0T25F61HN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4327 pcs Pepa Raraunga 1.KJB0T25F61HN.pdf2.KJB0T25F61HN.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount, Flange
Waehanga Kaihanga KJB0T25F61HN Kua whakaratohia te Taimana Nui 25-61
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 61POS WALL MNT PIN Whakatauranga onamata -