KJB0T23W55HA
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23W55HA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23W55HA
Tau Wae KJB0T23W55HA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5667 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -