KJB0T23F55JA
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23F55JA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 55POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: 1.KJB0T23F55JA.pdf2.KJB0T23F55JA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23F55JA
Tau Wae KJB0T23F55JA Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1508 pcs Pepa Raraunga 1.KJB0T23F55JA.pdf2.KJB0T23F55JA.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount, Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB0T23F55JA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 55POS WALL MNT SKT