KJB0T23F55BD
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23F55BD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: 1.KJB0T23F55BD.pdf2.KJB0T23F55BD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23F55BD
Tau Wae KJB0T23F55BD Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1956 pcs Pepa Raraunga 1.KJB0T23F55BD.pdf2.KJB0T23F55BD.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB0T23F55BD
Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-55 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 55POS WALL MNT SKT