KJB0T23F21PE
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23F21PE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23F21PE
Tau Wae KJB0T23F21PE Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4951 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T23F21SAL
KJB0T23F21SAL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
I roto i te taonga: 1929 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T23F21PEL
KJB0T23F21PEL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN