KJB0T23F21JD
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23F21JD
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23F21JD
Tau Wae KJB0T23F21JD Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5012 pcs Pepa Raraunga
Packaging Bulk Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -