KJB0T23F21AE
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T23F21AE
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN
Ngā Rauemi: 1.KJB0T23F21AE.pdf2.KJB0T23F21AE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T23F21AE
Tau Wae KJB0T23F21AE Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5312 pcs Pepa Raraunga 1.KJB0T23F21AE.pdf2.KJB0T23F21AE.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB0T23F21AE Kua whakaratohia te Taimana Nui 23-21
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT PIN I teie nei - Max / Whakapā Threaded