KJB0T21F41SDL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T21F41SDL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: KJB0T21F41SDL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T21F41SDL
Tau Wae KJB0T21F41SDL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4835 pcs Pepa Raraunga KJB0T21F41SDL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB0T21F41SDL Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel
Hoahoa Whakapā Plastic Whakaaetanga Mea D
Momo Hononga Receptacle Housing Rauemi Ara Flange
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T21F41SNL
KJB0T21F41SNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
I roto i te taonga: 5174 pcs
Tikiake: KJB0T21F41SNL.pdf
RFQ
KJB0T21F41SE
KJB0T21F41SE
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5559 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T21F41SD
KJB0T21F41SD