KJB0T21F41BN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T21F41BN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: 1.KJB0T21F41BN.pdf2.KJB0T21F41BN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T21F41BN
Tau Wae KJB0T21F41BN Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga 1.KJB0T21F41BN.pdf2.KJB0T21F41BN.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Waehanga Kaihanga KJB0T21F41BN Kua whakaratohia te Taimana Nui 21-41
Kōkuhu Rauemi - Kei roto -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT I teie nei - Max / Whakapā Threaded