KJB0T19W32SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T19W32SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB0T19W32SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T19W32SN
Tau Wae KJB0T19W32SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1400 pcs Pepa Raraunga KJB0T19W32SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB0T19W32SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T19W35AE
KJB0T19W35AE
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 66POS WALL MNT PIN
I roto i te taonga: 4836 pcs
Tikiake: KJB0T19W35AE.pdf
RFQ
KJB0T19W35AC
KJB0T19W35AC
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 66POS PNL MT
I roto i te taonga: 1764 pcs
Tikiake:
RFQ
KJB0T19W32SNL
KJB0T19W32SNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT