KJB0T19F32SEL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T19F32SEL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: KJB0T19F32SEL.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T19F32SEL
Tau Wae KJB0T19F32SEL Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2917 pcs Pepa Raraunga KJB0T19F32SEL.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum Alloy
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga KJB0T19F32SEL
Kua whakaratohia te Taimana Nui 19-32 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT SKT