KJB0T19F32PN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T19F32PN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB0T19F32PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T19F32PN
Tau Wae KJB0T19F32PN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1712 pcs Pepa Raraunga KJB0T19F32PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB0T19F32PN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold