KJB0T15W19PA
Hua Hua
Tau Wae: KJB0T15W19PA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJB0T15W19PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJB0T15W19PA
Tau Wae KJB0T15W19PA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4607 pcs Pepa Raraunga KJB0T15W19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJB0T15W19PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJB0T15W19PAL
KJB0T15W19PAL
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT PIN