KJA6T25W37SC
Hua Hua
Tau Wae: KJA6T25W37SC
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA6T25W37SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA6T25W37SC
Tau Wae KJA6T25W37SC Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5026 pcs Pepa Raraunga KJA6T25W37SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111443-0616
IKJA6T25W37SC
IKJA6T25W37SC-ND
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold