KJA6T25W37PC
Hua Hua
Tau Wae: KJA6T25W37PC
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA6T25W37PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA6T25W37PC
Tau Wae KJA6T25W37PC Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5243 pcs Pepa Raraunga KJA6T25W37PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJA6T25W37PC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJA6T25W37PCL
KJA6T25W37PCL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 37POS INLINE