KJA6T25F37SA
Hua Hua
Tau Wae: KJA6T25F37SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA6T25F37SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA6T25F37SA
Tau Wae KJA6T25F37SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4406 pcs Pepa Raraunga KJA6T25F37SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJA6T25F37SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold