KJA0T25W37SA
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25W37SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA0T25W37SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25W37SA
Tau Wae KJA0T25W37SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga KJA0T25W37SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111434-0576
IKJA0T25W37SA
IKJA0T25W37SA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJA0T25W35SN
KJA0T25W35SN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 128POS CRIMP
I roto i te taonga: 5934 pcs
Tikiake: KJA0T25W35SN.pdf
RFQ
KJA0T25W37SN
KJA0T25W37SN
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 367 pcs
Tikiake: KJA0T25W37SN.pdf
RFQ
KJA0T25W37SAL
KJA0T25W37SAL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT