KJA0T25B37SA
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T25B37SA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T25B37SA
Tau Wae KJA0T25B37SA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5355 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKJA0T25B37SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold