KJA0T21F41PA
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T21F41PA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA0T21F41PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T21F41PA
Tau Wae KJA0T21F41PA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4625 pcs Pepa Raraunga KJA0T21F41PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJA
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -