KJA0T15F35SN
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KJA0T15F35SN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: KJA0T15F35SN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KJA0T15F35SN
Tau Wae KJA0T15F35SN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4480 pcs Pepa Raraunga KJA0T15F35SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa KJA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 111429-0038
IKJA0T15F35SN
IKJA0T15F35SN-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KJA0T15F35PNL
KJA0T15F35PNL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
I roto i te taonga: 5079 pcs
Tikiake: KJA0T15F35PNL.pdf
RFQ
KJA0T15W15PA
KJA0T15W15PA
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5598 pcs
Tikiake: KJA0T15W15PA.pdf
RFQ
KJA0T15F35SNL
KJA0T15F35SNL
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT