J2CE2021-20
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: J2CE2021-20
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN COUPLER 20A 240V 20FT CABLE
Ngā Rauemi: 1.J2CE2021-20.pdf2.J2CE2021-20.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o J2CE2021-20
Tau Wae J2CE2021-20 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN COUPLER 20A 240V 20FT CABLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 4724 pcs Pepa Raraunga 1.J2CE2021-20.pdf2.J2CE2021-20.pdf
Whakamahi Industrial Environments - IP44 Te whakangungu Unshielded
Raupapa J2CE Ētahi Ingoa J2CE202120
Te roa 20.0' (6.10m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Circular 05 pos Female, Right Angle to Wire Leads 20.0' (6.10m) Tae Black