FRCIR06F36A-22SWF80VO
Hua Hua
Tau Wae: FRCIR06F36A-22SWF80VO
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 22POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.FRCIR06F36A-22SWF80VO.pdf2.FRCIR06F36A-22SWF80VO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRCIR06F36A-22SWF80VO
Tau Wae FRCIR06F36A-22SWF80VO Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 22POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 36-A22
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa MIL-DTL-5015, CIR Packaging Bulk
Whakatakotoranga W Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 22 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Rubber Tiaki Ingoa Environment Proof
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 2.610" (66.29mm) Momo Hoapā Crimp