FRCIR06F-32-31SW-F80
Hua Hua
Tau Wae: FRCIR06F-32-31SW-F80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 31POS CRIMP
Ngā Rauemi: FRCIR06F-32-31SW-F80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRCIR06F-32-31SW-F80
Tau Wae FRCIR06F-32-31SW-F80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 31POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5021 pcs Pepa Raraunga FRCIR06F-32-31SW-F80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-31 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa FRCIR06F3231SWF80
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 31 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Proof Ngā āhuatanga Cable Clamp, Flame Retardant
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -