FRCIR02R32-6SF80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FRCIR02R32-6SF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 23POS CRIMP
Ngā Rauemi: 1.FRCIR02R32-6SF80.pdf2.FRCIR02R32-6SF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FRCIR02R32-6SF80
Tau Wae FRCIR02R32-6SF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 23POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4194 pcs Pepa Raraunga 1.FRCIR02R32-6SF80.pdf2.FRCIR02R32-6SF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-6 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga Flame Retardant Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 13A, 23A, 46A, 80A