DLM2-96PW6A
CannonCannon
DLM2-96PW6A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLM2-96PW6A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN 96POS ZIF PCB PLUG
Ngā Rauemi: DLM2-96PW6A.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 607 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLM2-96PW6A
Tau Wae DLM2-96PW6A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN 96POS ZIF PCB PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 607 pcs Pepa Raraunga DLM2-96PW6A.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa DLM Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1653
DLM296PW6A
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 8