DLM1-156R
CannonCannon
DLM1-156R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLM1-156R
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN HSG 156POS ZIF RCPT
Ngā Rauemi: DLM1-156R.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLM1-156R
Tau Wae DLM1-156R Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN HSG 156POS ZIF RCPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1657 pcs Pepa Raraunga DLM1-156R.pdf
Raupapa DLM Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1660
DLM1156R
Tau o nga Rarangi 6 Tau o nga Tauranga 156
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 156 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount Whakamahi Hononga Receptacle
Momo Hononga Housing for Non-Gendered Contacts Kāhua Hononga -
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DLM1-156RW4B
DLM1-156RW4B
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: 112135-0001
I roto i te taonga: 544 pcs
Tikiake: DLM1-156RW4B.pdf
RFQ
DLM1-156RW6B
DLM1-156RW6B
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN 156POS ZIF PCB RCPT