DL5-260PW4A
CannonCannon
DL5-260PW4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL5-260PW4A
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN 260POS ZIF WIRE WRAP PLUG
Ngā Rauemi: DL5-260PW4A.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 446 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL5-260PW4A
Tau Wae DL5-260PW4A Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN 260POS ZIF WIRE WRAP PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 446 pcs Pepa Raraunga DL5-260PW4A.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Wire Wrap
Raupapa DL Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1646
DL5260PW4A
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 10