DL1-156RW4B
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DL1-156RW4B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua 110536-1006
Ngā Rauemi: DL1-156RW4B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 279 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DL1-156RW4B
Tau Wae DL1-156RW4B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga 110536-1006 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279 pcs Pepa Raraunga DL1-156RW4B.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Wire Wrap
Raupapa DL Pana 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 6 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 156 Tau o nga Tīwae -
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-1
Whakatauranga onamata - Tahora Whakapā, Tikanga -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Whakamahi Hononga - Momo Hononga Receptacle, Hermaphroditic Contacts
Kāhua Hononga - Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DL110238-481
DL110238-481
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DL CONT CRIMP 18-20 50AU 10K R
I roto i te taonga: 12 pcs
Tikiake: DL110238-481.pdf
RFQ
DL1-J-S
DL1-J-S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: DL1-J/S JUNCTION SHELL KIT
I roto i te taonga: 5888 pcs
Tikiake: DL1-J-S.pdf
RFQ
DL1-156PW4A
DL1-156PW4A
Whakaahuatanga: CONN 156POS ZIF WIRE WRAP PLUG
I roto i te taonga: 305 pcs
Tikiake: DL1-156PW4A.pdf
Whakaahuatanga: PLASTIC BACKSHELL
I roto i te taonga: 5660 pcs
Tikiake: DL1-J/S.pdf
DL1-P-D/C
DL1-P-D/C
Whakaahuatanga: 025-0852-000
Tikiake: DL1-P-D/C.pdf
DL1-156R
DL1-156R
Whakaahuatanga: CONN HSG 156POS ZIF RCPT
Tikiake: DL1-156R.pdf
DL1-156RW-4B
DL1-156RW-4B
Whakaahuatanga: CONN 156POS ZIF WIRE WRAP RCPT