DEMAM15PNM-F225F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEMAM15PNM-F225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 15 M CRIMP HD G50 NM SS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMAM15PNM-F225F0
Tau Wae DEMAM15PNM-F225F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 2136 pcs Pepa Raraunga
Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Nga Takahanga Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEMAM15PM
DEMAM15PM
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: DSUB 15 M PCB STR HD G50 ZINC
I roto i te taonga: 803 pcs
Tikiake:
RFQ
DEMAM15PNMBK52
DEMAM15PNMBK52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1257 pcs
Tikiake: DEMAM15PNMBK52.pdf
RFQ
DEMAM15PNM-F225
DEMAM15PNM-F225
Kaihanga: Cannon