DEMA15SNMK52
Hua Hua
Tau Wae: DEMA15SNMK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: DEMA15SNMK52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA15SNMK52
Tau Wae DEMA15SNMK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1180 pcs Pepa Raraunga DEMA15SNMK52.pdf
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDEMA15SNMK52
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal