DEMA15SK52
Hua Hua
Tau Wae: DEMA15SK52
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA15SK52
Tau Wae DEMA15SK52 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1046 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Gold Plated Raupapa D*MA
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A