DEMA15PF225F0
Hua Hua
Tau Wae: DEMA15PF225F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua DSUB 15 M CRIMP HD G F225
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA15PF225F0
Tau Wae DEMA15PF225F0 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1841 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEMA-9S-K52
DEMA-9S-K52
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 9P PNL MNT CRIMP
I roto i te taonga: 1802 pcs
Tikiake: DEMA-9S-K52.pdf
RFQ
DEMA15PNMB
DEMA15PNMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
I roto i te taonga: 1551 pcs
Tikiake:
RFQ
DEMA-9S-NMBK52
DEMA-9S-NMBK52
Tikiake: DEMA-9S-NMBK52.pdf
DEMA15PK87F0
DEMA15PK87F0
Whakaahuatanga: DSUB 15 M
Tikiake: DEMA15PK87F0.pdf
DEMA15PNMBF0
DEMA15PNMBF0
Whakaahuatanga: DSUB 15 M NMB
Tikiake:
DEMA15PA101
DEMA15PA101
Tikiake: DEMA15PA101.pdf
DEMA-9S-S-NM
DEMA-9S-S-NM
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 9POS
I roto i te taonga: 368 pcs
DEMA15PK52
DEMA15PK52
DEMA15PK87
DEMA15PK87
Tikiake: DEMA15PK87.pdf
DEMA15P
DEMA15P
Whakaahuatanga: DSUB 15 M CRIMP HD G ZINC
DEMA15PF225
DEMA15PF225
Tikiake: DEMA15PF225.pdf
DEMA15PNM
DEMA15PNM
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel