DEMA-15P-F0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DEMA-15P-F0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 15POS HSG
Ngā Rauemi: DEMA-15P-F0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DEMA-15P-F0
Tau Wae DEMA-15P-F0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 15POS HSG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2537 pcs Pepa Raraunga DEMA-15P-F0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa D*MA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 050909-0268
DEMA15PF0
IDEMA15PF0
IDEMA15PF0-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae 200
Tiaki Ingoa - Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Thermoplastic
Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Momo Hoapā Signal
Momo Hononga Plug for Male Contacts Kāhua Hononga D-Sub, High Density
Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DEMA-9P-C-NM
DEMA-9P-C-NM
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 9POS
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake:
RFQ
DEMA-15P
DEMA-15P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT