DDU50PBFK87
Hua Hua
Tau Wae: DDU50PBFK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 434 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDU50PBFK87
Tau Wae DDU50PBFK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 434 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Crimp Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*U
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Ngā Hua e hāngai ana
DDU-50SF-F0
DDU-50SF-F0
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN DSUB 50POS
I roto i te taonga: 25840 pcs
Tikiake: DDU-50SF-F0.pdf
RFQ
DDU50PFO
DDU50PFO
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP F0 ZINC
I roto i te taonga: 68231 pcs
Tikiake:
RFQ
DDU50P
DDU50P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 50 M CRIMP G ZINC
Tikiake:
DDU50PF0
DDU50PF0
Kaihanga: Cannon
DDU50S
DDU50S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Tikiake: DDU50S.pdf
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT