DDMP50SJK126
Hua Hua
Tau Wae: DDMP50SJK126
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMP50SJK126.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMP50SJK126
Tau Wae DDMP50SJK126 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1447 pcs Pepa Raraunga DDMP50SJK126.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMQ24W7P0L4A191
DDMQ24W7P0L4A191
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 24P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 6004 pcs
Tikiake: DDMQ24W7P0L4A191.pdf
RFQ
DDMP50SJA101
DDMP50SJA101
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 1597 pcs
Tikiake: DDMP50SJA101.pdf
RFQ
DDMP50SJ
DDMP50SJ