DDMP47X1PJK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMP47X1PJK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: DDMP47X1PJK87.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMP47X1PJK87
Tau Wae DDMP47X1PJK87 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 47POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1547 pcs Pepa Raraunga DDMP47X1PJK87.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 47W1
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 47 (46 + 1 Coax)
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 47 (46 + 1 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A, 7.5A