DDMMF43W2PNK87
Hua Hua
Tau Wae: DDMMF43W2PNK87
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 43P PNL MNT SLDR
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMMF43W2PNK87
Tau Wae DDMMF43W2PNK87 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 1986 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D) - 43W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin-Nickel Plated Raupapa 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IDDMMF43W2PNK87
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 43 (41 + 2 Coax or Power) Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 50.0µin (1.27µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DDMMF43W2P
DDMMF43W2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT