DDMM50SNM-F225
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DDMM50SNM-F225
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 241 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DDMM50SNM-F225
Tau Wae DDMM50SNM-F225 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Stainless Steel Raupapa 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 7.5A